KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486133
nr 1348 6133
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Diptyk, "Om rörliga kroppars elektro dynamik", ramens innermått: 55x114 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:43:59
21/9 14:11:10